Key Account Manager

  • Cég neve

    Butsch Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Mérnöki projektek felkutatása, koordinálása Kelet-Magyarországon
  • Megrendelések teljesítésében részvétel
  • A BUTSCH szolgáltatásainak megismertetése a régióban és a szolgáltatások magas szintű menedzselése
  • Az új lokáció stratégiájának megvalósítása, célok kialakítása
  • Éves terv előkészítése és megvalósítása német kollégákkal együttműködve
  • A BUTSCH képviselete a vállalat vevőinek irányába, kapcsolatépítés és kapcsolattartás a vevőkkel
  • Ajánlatok készítése és figyelemmel kísérése, szerződéskötések a vevőkkel és szállítókkal
  • Egyéb adminisztráció, riport

Elvárások

  • Értékesítési területen eltöltött minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság
  • Fontos legyen az ideális jelölt számára a KPI-ok szerinti működés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú HR és/vagy műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Izgalmas munka egy növekvő nemzetközi cégnél
  • Tapasztalatfüggő javadalmazás és eredménycentrikus motivációs bónusz
  • Laptop

Céginformáció

Német tulajdonú szolgáltató cég vagyunk Kecskeméten és környékén.  Gyártó partnerek számára végzünk mérnöki projekteket, mérnök közvetítést, minőségellenőrzést, kisebb utómunkákat.